Sauber: Kimi után Felipét is bevállaltam |
formula.hu |
2008.11.12. 21:00 |
|
|
Vettel érkezése lendületet adhat a Red Bull Racingnek |
f1vilag.hu |
2008.11.12. 20:56 |
|
Mark Webber elmondta, hogy Sebastian Vettel érkezése a Red Bull Racing istállóhoz a jövő évben, arra készteti a csapatot, hogy mielőbb javítson teljesítményén, miután a fiatal német csúnyán elverte a Toro Rossóval az anyacéget az idei esztendőben.
|
Lauda: Massa idén Räikkönen fölé nőtt |
f1hirek.hu |
2008.11.11. 20:50 |
|
A 2008-as idény rendkívül kiélezett volt, az utolsó métereken dőlt el, hogy Lewis Hamilton lesz a bajnok, így nem csoda, hogy mindenki elismerően beszél az idei eseményekről. Így van ezzel Niki Lauda is.
|
Vettel: mindig a maximumra törekszem |
formula.hu |
2008.11.11. 20:48 |
|
|
Évadzárót tartott a Ferrari |
automenedzser.hu |
2008.11.10. 21:21 |
|
Múlt hétvégén, Mugellóban tartotta évadzáróját a Ferrari, vasárnap az F1-es istálló is csatlakozott az eseményhez. A vb-t ezüstérmesként záró Felipe Massát bajnoknak kijáró ünneplésben részesítették, s a brazil sofőr márkatársával, Kimi Räikkönennel együtt bemutatóval örvendeztette meg a népes közönséget. A rendezvényen jelen volt a márka teljes vezérkara, köztük az elnök, Luca di Montezemolo is.
|
A Toro Rosso vissza akarta csábítani Montoyát az F1-be |
f1hirek.hu |
2008.11.10. 21:04 |
|
Amióta a 2008-as szezon közepén kiderült, hogy Sebastian Vettel távozik a Toro Rossótól és jövőre a Red Bull Racing pilótája lesz, az olasz kiscsapat keresi a német pilóta megfelelő utódját. A fanezaiak megkeresték Juan Pablo Montoyát is egy ajánlattal, aki azonban nem akart visszatérni a Forma-1-be.
|
Futamról futamra a 2008-as szezon - 2. rész |
f1hirek.hu |
2008.11.09. 22:05 |
|
Kifejezetten izgalmas szezonon vagyunk túl, amelynek befejező futamánál nem is várhattunk volna jobbat. Érdemes azonban visszatekinteni az idény minden egyes versenyére, hiszen eseményekben mindegyik bővelkedett. Összeállításunkban futamról futamra elevenítjük fel a történteket.
|
Futamról futamra a 2008-as szezon - 1. rész |
f1hirek.hu |
2008.11.09. 22:02 |
|
Kifejezetten izgalmas szezonon vagyunk túl, amelynek befejező futamánál nem is várhattunk volna jobbat. Érdemes azonban visszatekinteni az idény minden egyes versenyére, hiszen eseményekben mindegyik bővelkedett. Összeállításunkban futamról futamra elevenítjük fel a történteket.
|
Räikkönen nem félti a Ferrarit az új szabályoktól |
a5.hu |
2008.11.08. 10:25 |
|
A Ferrari a szabálymódosítások után is az élbolyban szokott maradni, ezért Kimi Räikkönen optimistán készül a 2009-es szezonra. A finn elismeri: az idén sokat bakiztak, akárcsak a McLaren, csak drágábban fizettek a hibákért.
|
Kimi Räikkönen versenyhétvégéje |
formula.hu |
2008.11.08. 10:23 |
|
Az idei esztendőben nem volt esélye arra, hogy az utolsó futamon a bajnoki címért harcoljon, Kimi Räikkönen mégis kellemes emlékekkel gondol az interlagosi pályára. A Formula-1 hivatalos honlapján közzétett interjúban elmondta, hogy a helyszín mindig különleges marad a számára.
|
|