Hogyan változna a Forma-1-es történelem Ecclestone új "éremrendszere" alapján? |
formula.hu |
2008.11.27. 20:12 |
|
Bernie Ecclestone eltökélte, hogy 2009-től nem pontokért, hanem érmekért fognak versenyezni a Forma-1 pilótái és a világbajnok személyét az olimpiai éremtáblázathoz hasonló rendszerben állapítanák meg, azaz a legtöbb első hellyel rendelkező pilóta lenne a győztes, egyenlő számú diadal esetén az ezüst érmek száma döntene, egyenlő számú ezüst érem esetén pedig a bronzoké.
|
Sebastian Vettel: Gerhard Berger sokat segített nekem |
formula.hu |
2008.11.27. 20:10 |
|
Sebastian Vettel tisztában van azzal, hogy sokat köszönhet Gerhard Bergernek, aki úgy határozott, hogy visszaadja a Toro Rossos tulajdonrészét a Red Bullnak.
|
Az év legjobb előzése - videó! |
vezess.hu |
2008.11.25. 18:50 |
|
Megvan a 2008-as F1-es idény legjobb előzése, legalábbis egy szavazás szerint. A Crash.net olvasói szerint Lewis Hamilton utasította maga mögé legszebben Kimi Raikkönent Belgiumban.
|
Horner: Coulthard nem fog tesztelni |
formula.hu |
2008.11.25. 18:48 |
|
Christian Horner, a Red Bull-Racing csapatfőnöke továbbra is bízik abban, hogy Mark Webber felépül a 2009-es idény nyitófutamára, az Ausztrál Nagydíjra.
|
Vettel jól együtt tud dolgozni a Red Bullal |
formula.hu |
2008.11.25. 18:46 |
|
Komoly feladat hárul a Red Bull-Racing újdonsült versenyzőjére, Sebastian Vettelre.
|
Buemi ülhet Vettel helyére |
sportgeza.hu |
2008.11.24. 17:20 |
|
|
Kimi a Bridgstone-t vádolja, hogy leégett |
|
2008.11.24. 17:19 |
|
A Ferrari pilótája, Kimi Räikkönen először beszélt nyíltan arról, hogy címvédőként miért égett le a 2008-as Forma-1-es idényben. A finn versenyző csak a harmadik helyet szerezte meg, ami számára és az istállója számára is nagy csalódás volt.
|
Vettel szerint Webber nagyon fog hiányozni a felkészülés idején |
formula.hu |
2008.11.24. 17:16 |
|
Nem lesz egyszerű dolga a téli felkészülések idején a Red Bull Racing csapatának, miután Mark Webber súlyos balesetét követően a tesztek nagy részét kénytelen lesz kihagyni - árulta el a csapat újdonsült versenyzője, Sebastian Vettel.
|
Mika Salo: Kimi visszatér és bajnok lesz |
|
2008.11.23. 17:15 |
|
A finn iltalehti oldalon megjelent cikk szerint az egykori finn forma-1-es pilóta, Mika Salo meggyőződéssel állítja, honfitársa 2009-ben újra a régi lesz, és megszerzi a világbajnoki címet.
|
Domenicali: ,,Rossi kiváló F1-es pilóta lenne.’’ |
formula.hu |
2008.11.22. 12:16 |
|
|
|